Як стати членом єврейської громади?

Щоб стати членом єврейської громади, необхідно мати документальне підтвердження єврейського походження. Вам необхідно звернутися до нашої єврейської спільноти і ми допоможемо перевірити Ваші документи та документи вашої родини. Заповніть контактну форму на нашому сайті і ми зв'яжемося з Вами для вирішення цього питання.

Які заходи проводяться в єврейській громаді?

Єврейська громада проводить багато різних заходів для усіх вікових категорій, таких як зустрічі Шаббату, майстер-класи, культурні заходи та освітні семінари. Окремо у нас є безліч освітніх програм для усієї сім'ї. Щоб дізнатися про всі заходи, ви можете відвідати розділ "заходи" і ознайомитись з розкладом

Чи можуть неєвреї відвідувати заходи єврейської громади?

Так, звичайно. Єврейська громада відкрита для всіх, хто цікавиться єврейською культурою і традиціями. Багато заходів проводяться для всієї сім'ї і не вимагають єврейської приналежності. Але це стосується лише заходів, а не регулярних програм для членів єврейської громади.

Які послуги надає єврейська громада?

Єврейська громада надає безліч послуг, таких як допомога в організації єврейських традиційних заходів (весілля, бар-міцви, свята), освітні програми та культурні заходи. Ми також можемо надати допомогу в соціальних питаннях і консультуванні.

Скільки коштує участь у заходах і програмах?

Кінцева вартість наших послуг залежить від багатьох факторів, таких як тривалість програми, кількість учасників та інші додаткові послуги. Однак, ми пишаємося тим, що понад 80% наших програм доступні безкоштовно для єврейського населення. Якщо вас цікавить конкретна програма, ми рекомендуємо заповнити реєстраційну форму на нашому сайті і зв'язатися з нашими фахівцями, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання і нададуть більш детальну інформацію про вартість.